SATEXO Su Geçirmez Yalitimli Ithal Parka

SATEXO Su Geçirmez Yalitimli Ithal Parka

Tanım SATEXO SU GEÇIRMEZ YALITIMLI PARKA  Su ve rüzgar geçirmex impertex kumaştan imal, iç kısmı kapitone elyaflı , gizli kapşonlu, dikiş yerleri kaynak bantla desteklenmiş, 3M reflektör şeritli, fermuar ve cırt cırtlı kapanabilen, kırmızı gri renkli ithal parka.  Uygun bedeni ürün ek seçeneklerinden seçerek sepete ekleyiniz.... Devamı»
SATEXO Su Geçirmez Yalitimli Ithal Parka ürünü ile ilgili bir değerlendirme yazınız!
Ürünü değerlendirin.
Beğenmedim
Beğendim
  • Bu ürünü neden tavsiye ettiğinizi, ürünün temel olumlu yönlerinin ve özelliklerinin ne olduğunu belirtiniz!
  • Bu ürün neden tercih edilmelidir?
  • Lütfen ürün avantajlarını ayrı bir satırda belirtiniz.
  • Bu ürünün hangi özelliği daha iyi olabilirdi? Bu ürün ile yaşadığınız problemler nelerdir? Lütfen ürünün eksiklerini ve dezavantajlarını belirtiniz.
  • Lütfen bu özellikleri her biri bir satıra gelecek şekilde belirtiniz. Eğer ürün ile yaşadığınız bir problem yoksa bu bölümü boş bırakınız.
kısa
orta
iyi
mükemmel
Mükemmel görüşler oluşturmak için ipuçları:
  • Yorumlarınızı diğerleri ile paylaşarak onların isabetli kararlar vermelerine yardımcı olabilirsiniz!
  • Lütfen uygunsuz ifadeler ve kısaltmalar kullanmayın, diğer sitelerden kopyalama yapmayın, bizim için sizin kişisel görüşleriniz değerlidir!
  • Bu ürünü neden tavsiye ettiğinizi, eğer tavsiye etmiyorsanız bunun nedenini ve ürünün kullanımı ile ilgili edindiğiniz deneyimleri bizimle paylaşın. Ayrıca, bu ürünü satın alacak olan kişi sizce neye dikkat etmelidir?
  • Bu ürünü fiyat/değer açısından nasıl buldunuz? Bütün markalar arasından neden bu üreticinin markasını tercih ettiniz? Rakiplerine kıyasla bu ürünün size sağlayacağı değer hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu ürünü pahalı olarak mı yoksa ucuz olarak mı kategorize edersiniz? Bu ürün beklentilerinizi karşıladı mı yoksa sizi hayal kırıklığına mı uğrattı? Bir ürün seçerken sizce dikkate alınması gereken noktalar nelerdir? Bu ürünü diğer ürünlerden farklı kılan bir özellikten bahsedebilir misiniz?
Görüş gönder
Fiyatı düşen ürünler ile ilgili haber bülteni almak istiyorum.
Sitemizdeki bilgiler mağazalar tarafından sağlanmakta olup sadece bilgilendirme amaçlıdır. Alışverişinizi tamamlamadan önce lütfen mağaza ürün sayfasındaki veya üretici sayfasındaki bilgileri kontrol edininiz. Yanlış veya yazım hatalarından dolayı sorumluluk kabul edilmez.