Dr. Martens 10072_K Smooth Black Siyah Bot

Dr. Martens 10072_K Smooth Black Siyah Bot

Tanım Cesur, çabasız ve sert görünümün tanımı olan Rock chic akımı bu sezon ortalığı etkisi altına alacağını çoktan belli etti. Bu akıma dahil olmanın anahtarı ise Dr. Martens'in en klasik ve bilinen modeli olan siyah botlarına sahip olmaktan geçiyor. Siyahın verdiği şıklık ve kullanışlılık sayesinde... Devamı»
Bu ürün şu an için hiçbir mağazamız tarafından satılmamaktadır. Lütfen aşağıdaki ürünlerden birini seçiniz.

Özellikleri - Dr. Martens 10072_K Smooth Black Siyah Bot

Cesur, çabasız ve sert görünümün tanımı olan Rock chic akımı bu sezon ortalığı etkisi altına alacağını çoktan belli etti. Bu akıma dahil olmanın anahtarı ise Dr. Martens'in en klasik ve bilinen modeli olan siyah botlarına sahip olmaktan geçiyor. Siyahın verdiği şıklık ve kullanışlılık sayesinde dolabınızdaki pek çok kıyafet ile uyumu yakalarken özellikle skinny pantolonlar ve mini eteklerle en çekici kombinleri oluşturabilirsiniz.

Ürün Özellikleri
  • Siyah deri bot
  • 3 cm yükseklikte kauçuk topuk
  • Deri tabanlı, yuvarlak burunlu ve siyah bağcıklı, sarı ip dikişli, ekstra sarı bağcıklı
  • Bağcıklı
10072 K Smooth Black Siyah Bot, 10072KSmoothBlackSiyahBot, 10072 _K Smooth Black Siyah Bot olarak da bilinir.

Kullanıcı yorumları - Dr. Martens 10072_K Smooth Black Siyah Bot

(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
0 0 yorum
Sitemizdeki bilgiler mağazalar tarafından sağlanmakta olup sadece bilgilendirme amaçlıdır. Alışverişinizi tamamlamadan önce lütfen mağaza ürün sayfasındaki veya üretici sayfasındaki bilgileri kontrol edininiz. Yanlış veya yazım hatalarından dolayı sorumluluk kabul edilmez.