Motorlu ağaç testeresi

277 adet ürün, 1. sayfa

Sıralama
İzle: liste mozaik
1. sayfa / 121 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Son yıllarda internette satış patlaması yapan aletlerden biri de motorlu ağaç testereleri.  Sadece orman köylülerinin değil, meyve bahçeciliği ile uğraşan çiftçilerin de bu pratik ürünlere yönelmesi  sektörde ciddi bir dinamik yaratıyor. Motorlu ağaç testerelerinin amatör marangozluk işlerinde de kullanılabiliyor olması pazarı genişleten unsurlardan biri.

 

Türkiye’de en çok satışı yapılan motorlu ağaç testeresi markaları Ama Garden, Alpina, Barbaros, Bartech, Black&Decker, Bosch, Castor,  Crown Flex, Datsu, Dolmar, Echo, Efco, Einhell, Energy, Jonsered, KL, Makita, Husqvarna ,Mc CULLOCH, Oleo-Mac, Oregon Scientific, Proter,  RTR  Max, Ryobi, Solo, Stihl ve Vona Tech olarak sıralanabilir.

 

Ucuzu.com’da en gelişmiş ve en ucuz motorlu ağaç testerelerini incelemek isteyen internet kullanıcıları, sitemiz üzerinden yeni model  motorlu ağaç testerelerini karşılaştırıp bütçelerine en uygun aleti seçebilirler. Şu anda piyasada bulunun motorlu ağaç testereleri benzinli ve elektrikli modeller olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Otomatik zincir yağlama özelliğine sahip motorlu ağaç testereleri kullanıcılara avantaj sağlayan seçeneklerdendir. Motorlu ağaç testerelerinin kesme uzunluğu 10 - 35 cm, 36 - 40 cm,  40.5 - 45 cm, 46 - 50 cm ve 51 - 64 cm arasında değişmektedir. 2.2 - 4.2 kg, 4.3 - 4.7 kg, 4.75 - 5.3 kg, 5.4 - 6.2 kg, 6.3 - 10.7 kg arasında ağırlığı olan motorlu ağaç testerelerinde en çok tercih edilen modeller ise 4 kg civarındaki aletlerdir. Motorlu ağaç testeresi satın alırken motorun performans ölçülerini inceleyerek  ve yakıt tasarrufu sağlayan modelleri tercih etmek gerekir.

Filtreleme

Ok

Marka

Oleo-mac (27)
Husqvarna (24)
Dolmar (21)
Alpina (14)
Ryobi (11)

Elektrikli Motor Performansı

Özellikler

Benzin tankı kapasitesi

Yağ tankı kapasitesi

Kesme uzunluğu

Sitemizdeki bilgiler mağazalar tarafından sağlanmakta olup sadece bilgilendirme amaçlıdır. Alışverişinizi tamamlamadan önce lütfen mağaza ürün sayfasındaki veya üretici sayfasındaki bilgileri kontrol edininiz. Yanlış veya yazım hatalarından dolayı sorumluluk kabul edilmez.