Perlina Ortopedik Anatomik Bebek Ilk Adim Ayakkabilari 2355-No23

Perlina Ortopedik Anatomik Bebek Ilk Adim Ayakkabilari 2355-No23

Tanım Perlina Ortopedik Anatomik Bebek Ilk Adım Ayakkabıları 2355Numara : 23
Perlina Ortopedik ve Anatomik Tamamı Deri 1. Sınıf Çocuk Ayakkabıları
Özellikleri :- 1. sınıf deri çocuk ayakkabısı. - Topuğu dengeleyen ve yan basma riskini önleyen iç topuk desteği. - Ayakkabının nefes alması için gerekli esneklik ve... Devamı»
Bu ürün şu an için hiçbir mağazamız tarafından satılmamaktadır. Lütfen aşağıdaki ürünlerden birini seçiniz.

Özellikleri - Perlina Ortopedik Anatomik Bebek Ilk Adim Ayakkabilari 2355-No23

Perlina Ortopedik Anatomik Bebek Ilk Adım Ayakkabıları 2355Numara : 23
Perlina Ortopedik ve Anatomik Tamamı Deri 1. Sınıf Çocuk Ayakkabıları
Özellikleri :- 1. sınıf deri çocuk ayakkabısı. - Topuğu dengeleyen ve yan basma riskini önleyen iç topuk desteği. - Ayakkabının nefes alması için gerekli esneklik ve dayanıklılığı sağlayan doğal işlenmiş hakiki deri iç astar. - Hareket esnasında ayağın yeri kavramasını ve güvenli adımlar atmasını sağlayan kaymaz kauçuk taban. - Ayağın kuru kalmasını sağlayan ve mikroorganizma oluşumunu önleyen nem emici antibakteriyel iç taban. BEBEKLER IÇIN AYAKKABI SEÇIMI
YAŞAMIN ILK YILINDA AYAKLAR OLDUKÇA HIZLI BÜYÜR. ERIŞKIN AYAKBÜYÜKLÜĞÜNÜN YAKLAŞIK YARISINA ULAŞIR. BU YÜZDEN ILK YIL, AYAKLARIN SAĞLIKLI GELIŞIMI IÇIN SON DERECE ÖNEMLIDIR. PERLINA AYAKKABI, BEBEKLERIMIZE AYAKKABI SEÇERKEN DIKKAT ETMEMIZ GEREKENLERI ANLATTI;INSAN AYAĞI OLDUKÇA KARMAŞIK BIR YAPIYA SAHIPTIR, 26 KEMIKTEN OLUŞUR. BEBEKLERIN AYAKLARI DA YUMUŞAK VE ESNEK OLDUĞU IÇIN ANORMAL BASILAR DEFORMITELERE SEBEP OLABILIR. BU NEDENLE BEBEKLERE AYAKKABI SEÇERKEN ÇOK DIKKATLI OLMAK GEREKIR.
BEBEKLERIN AYAKLARININ SAĞLIKLI GELIŞIMI IÇIN AŞAĞIDAKI NOKTALARA DIKKAT ETMEK GEREKIR:
- BEBEĞIN AYAK GELIŞIMI SÜREKLI OLARAK TAKIP EDILMELI, NORMAL OLMAYAN BIR DURUM FARK EDILDIĞINDE HEKIME BAŞVURULMALI. - SIKI AYAKKABILAR BEBEĞIN AYAKLARININ NORMAL GELIŞIMINI ÖNLEYEBILECEĞINDEN, RAHAT AYAKKABILAR GIYDIRILMELI. BÖYLECE AYAK DAHA RAHAT EDECEĞINDEN GELIŞIMI DAHA IYI OLACAK VE BEBEĞI SAĞLIKLI BIR ŞEKILDE YÜRÜMEYE HAZIRLAYACAKTIR. - BEBEĞIN AYAKKABILARI SIK SIK KONTROL EDILMELI VE AYAĞA UYMADIĞI FARK EDILDIĞINDE HEMEN DEĞIŞTIRILMELIDIR. - UNUTMAYALIM: BIR ÇIFT BEBEK AYAKKABISI EN FAZLA 3-4 AY GIYDIRILMELIDIR VE KESINLIKLE BAŞKA ÇOCUK TARAFINDAN KULLANILMIŞ AYAKKABI GIYDIRILMEMELIDIR.
AYAKKABI ALINIRKEN DIKKAT EDILMESI GEREKENLER
- AYAKKABININ ÖN KISMI YUMUŞAK VE ESNEK OLMALIDIR. - TOPUK KISMI DAHA SERT, TOPUĞU TUTACAK ŞEKILDE OLMALIDIR. - BEBEKLERE 3 YAŞINA KADAR BILEĞE KADAR UZANAN TIPTE AYAKKABI GIYDIRILMELIDIR. - BEBEK AYAKKABISI IÇIN ŞEKLIN YANI SIRA YAPILDIĞI MADDE DE ÇOK ÖNEMLIDIR. DERI VEYA KANVAS EN IYI MATERYALDIR. SENTETIK VE PLASTIK AYAKKABILARDAN UZAK DURULMALIDIR. - AYAKKABININ TABANI 1 CM'YI GEÇMEMELI, KAYMAMALI VE SERT OLMAMALIDIR. TOPUĞUN YÜKSEKLIĞI 5-7 MM OLMALIDIR. - AYAKKABININ IÇI EL ILE KONTROL EDILMELI, AYAĞI RAHATSIZ EDECEK DIKIŞ ÇIKINTILARI OLMAMALIDIR.
Numaralara göre yaklaşık ayak büyüklükleri aşağıda listelenmiştir. 18 Numara = 11,2 cm19 Numara = 11,9 cm20 Numara = 12,5 cm21 Numara = 13,2 cm22 Numara = 13,8 cm23 Numara = 14,5 cm24 Numara = 15,2 cm25 Numara = 15,8 cm Ortopedik Anatomik Bebek Ilk Adim Ayakkabilari 2355 No 23, OrtopedikAnatomikBebekIlkAdimAyakkabilari2355No23, Ortopedik Anatomik Bebek Ilk Adim Ayakkabilari 2355 No23, OrtopedikAnatomikBebekIlkAdimAyakkabilari2355-No23 olarak da bilinir.

Kullanıcı yorumları - Perlina Ortopedik Anatomik Bebek Ilk Adim Ayakkabilari 2355-No23

(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
0 0 yorum
Sitemizdeki bilgiler mağazalar tarafından sağlanmakta olup sadece bilgilendirme amaçlıdır. Alışverişinizi tamamlamadan önce lütfen mağaza ürün sayfasındaki veya üretici sayfasındaki bilgileri kontrol edininiz. Yanlış veya yazım hatalarından dolayı sorumluluk kabul edilmez.