ucuzbuldunal.com (ALKAN PAZARLAMA)

ucuzbuldunal.com
Kuruluş yılı: 2013
Adres: istanbul, esenler ,oruçreis mah. giyimkent 15.sokak no:9 (Teslimat noktası değil)
İnternet: www.ucuzbuldunal.com/
Facebook: https://www.facebook.com/Ucuzbuldunal
E-posta: bilgi@ucuzbuldunal.com
Telefon: 05318944590
ucuzbuldunal.com mağazası hakkında bir yorum yazınız!
Mağazayı değerlendirin.
Beğenmedim
Beğendim
kısa
orta
iyi
mükemmel
Mükemmel görüşler oluşturmak için ipuçları:
  • Lütfen sipariş verme sürecindeki deneyimlerinizi, müşteri hizmetlerini ve mağazanın kalitesini nasıl belirlediğinizi ve son olarak da ürünün teslimat sürecindeki deneyimlerinizi yazınız.
  • Benzeri mağazalar arasından neden bu mağazayı tercih ettiniz? Benzeri mağazalarla karşılaştırıldığında bu mağazada olduğunu düşündüğünüz üstün nitelik nedir? Sipariş verme işlemini nasıl buldunuz? Müşteri hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Teslimat süreci nasıldı? Ürünü devralma süreciniz nasıl gerçekleşti?
    Sipariş verme ve genel olarak alışveriş süreciniz beklentilerinizi karşıladı mı yoksa sizi hayal kırıklığına mı uğrattı? Bu mağazayı diğer mağazalardan farklı kılan bir özellikten bahsedebilir misiniz?
  • Eğer mağazadan alışveriş yaptıysanız lütfen boş alanı Satın Alım Numaranız ile doldurunuz. Bu numara Ucuzu.com üzerinde görünmeyecektir. Yalnızca, yorumunuza yanıt verebilmesi için, alışverişi yaptığınız mağaza bu numarayı görebilecektir. Ucuzu.com, sipariş numarası olmayan yorumları yayına almama hakkını saklı tutar.
Görüş gönder