Tablet PC

600 adet ürün, 1. sayfa

Sıralama
İzle: liste mozaik
1. sayfa / 241 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Tablet PC'ler mobil dünyanın cep telefonundan sonraki hakimi. Pazar payına baktığımızda masaüstü pc'leri geride bırakmış, mobil teknolojilerin sınırlarını zorlar durumda. Tabi ki Tablet PC denilince akla ilk gelen isim Apple'ın meşhur iPad'i. Apple iPad ile pazardaki diğer firmalara adeta öncülük etti. Samsung, Asus gibi dev teknoloji firmalarının bu pazara yönelmesine sebep oldu diyebiliriz de. Rekabet arttıkça, teknoloji büyüyor ve bu da kullanıcıların günlük hayatı daha keyifli yaşamasına imkan sunuyordu. 

 

Tablet PC alırken dikkat edilmesi gereken bazı konuları paylaşmak gerekirse; Ekran boyutu, işlemci çekirdek sayısı, işlemci çalışma hızı, depolama için gerekli dahili hafıza. Orta segmentte bir Tablet PC sahibi olmak isteyenler için ünlü markaların sunduğu iPad Mini gibi modellere göz atabilirsiniz.

 

Önümüzdeki yıllarda gelişimini çok daha hızlı gösterecek olan Tablet PC piyasası, farklı teknolojilerde imkanlar sunacak. Üretici firmaların bu konularda AR-GE yatırımını çok ciddi şekilde yaptıkları biliniyor.

 

Apple iPad ve Samsung Galaxy tabletler arasındaki yarış devam ederken, Microsoft Surface, Motorola Xoom, Asus Nexus, Concord Smartpad, Piranha Business, Casper Nirvana, Exper Easypad, Dark Evopad, Artes, Probook gibi ürünlerin özgün özellikleri de ucuzu.com’da ayrıntıları ile yer alıyor. IOS işletim sistemi kullanan Apple ile Android işletim sistemini tercih eden markaların farklı avantajları ve fırsatlarını sitemizden öğrenebilirsiz. Kapasitif ekran ve resesif ekran piyasaya çıkan Tablet PC'lerin en yeni modellerini bulabileceğiniz ucuzu.com’da, çift çekirdekli ya da 4 çekirdekli ürün seçeneklerini de inceleme imkanına sahipsiniz. En çok satan Tablet PC markalarının 4 Gb, 8 Gb, 16 Gb, 32 Gb veya 64 Gb hafıza kapasitesine sahip değişik ürünleri sitemizde sizleri bekliyor...

Filtreleme

Ok

Marka

Apple (33)
Dark (31)
Samsung (29)
Asus (27)
Artes (26)

Ekran çözünürlüğü

Ağırlık

Bağlantı Tipi

Wi-Fi (402)
Wi-Fi + 3G (48)
Wi-Fi + 4G (16)

Özellikler

İşletim sistemi

Ekran türü

Kapasitif (339)
Resesif (2)
Retina (21)

Dahili bellek boyutu

Ram boyutu

1 GB (243)
2 GB (48)
256 MB (3)
4 GB (4)
512 MB (69)

İşlemci çekirdek sayısı

1 (32)
2 (71)
4 (11)
Sitemizdeki bilgiler mağazalar tarafından sağlanmakta olup sadece bilgilendirme amaçlıdır. Alışverişinizi tamamlamadan önce lütfen mağaza ürün sayfasındaki veya üretici sayfasındaki bilgileri kontrol edininiz. Yanlış veya yazım hatalarından dolayı sorumluluk kabul edilmez.