Ütü

548 adet ürün, 1. sayfa

Sıralama
İzle: liste mozaik
1. sayfa / 221 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Büyüyen Ütü pazarı 2013’te de yepyeni, gelişmiş teknolojik özellikleri bulunan ürünlerle tanışıyor. Piyasada en çok satan Ütü markalarını ucuzu.com’da karşılaştırıp teknik özellikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra mağazaların sunduğu indirim, kampanya ve kredi kartına taksit seçeneklerini de ucuzu.com üzerinden takip ederek, size en uygun ödeme şekliyle Ütü satın alabilirsiniz.  
 

Philips, Tefal, Bosch ve Siemens markaları arasındaki rekabet devam ederken, DeLonghi, Arçelik, Braun, Arzum, Fakir, Vestel, Profilo, Premier, Kenwood, King, Felix, Beko ve Arnica gibi markaların özgün özellikleri de ucuzu.com’da ayrıntıları ile yer alıyor. Buhar Kazanlı Ütü, Buharlı Ütü veya Seyat Ütüsü olan ürünlere ait markaların size sağlayacağı farklı avantajları ucuzu.com'dan öğrenebilirsiz. Piyasaya en yeni çıkan Ütü modellerini bulabileceğiniz ucuzu.com’da, Su Spreyi, Dikey Buhar, Kablosuz veya Kireç Filtresi özelliklerine sahip ürün seçeneklerini de inceleme imkanına sahipsiniz. En çok satan Ütü markalarının Alüminyum Tabanlı, Paslanmaz Çelik Tabanlı ya da Seramik Tabanlı materyale sahip çeşitli ürünleri ucuzu.com'da sizleri bekliyor...

Filtreleme

Ok

Marka

Tefal (96)
Philips (72)
DeLonghi (38)
Arzum (25)
Arçelik (22)

Özellikler

Su spreyi (77)
Dikey buhar (143)
Kablosuz (2)
Kireç filtresi (114)

Maksimum güç çıkışı

Sitemizdeki bilgiler mağazalar tarafından sağlanmakta olup sadece bilgilendirme amaçlıdır. Alışverişinizi tamamlamadan önce lütfen mağaza ürün sayfasındaki veya üretici sayfasındaki bilgileri kontrol edininiz. Yanlış veya yazım hatalarından dolayı sorumluluk kabul edilmez.